IV kolejka I Ligi Podkarpackiej Juniorów - zapowiedź

Tym razem Juniorzy spotkanie w ramach IV kolejki I Ligi Podkarpackiej rozegrają w niedzielę 07 września 2014r. o godz. 11:00 na stadionie przy ul. Śniadeckich 15. Przeciwnikiem juniorów Czarnych 1910 Jasło będą zespoły Ekoballu Sanok .

Po trzech kolejkach juniorzy starsi Czarnych Jasło zgromadzili na koncie 5 pkt. Liczymy, iż drużyna jasielska nabiera rozpędu i na swoim terenie rozegra równie dobry mecz jak w poprzedni weekend, z tą tylko różnicą, ze komplet punktów zostanie w Jaśle. Zespoły walczyły ze sobą ze zmiennym szczęściem. Jak są przygotowane drużyny na spotkanie obecnego sezonu zweryfikuje boisko. Liczymy również na podobny poziom prowadzenia meczu ze strony arbitrów jak w uprzedniej kolejce w Nowej Dębie. Mobilizacja Panowie i do przodu dalej !!!

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW NA MECZ godz. 10:00