V kolejka I Ligi Podkarpackiej Juniorów - zapowiedź

Nadchodzi czas V kolejki I Ligi Podkarpackiej Juniorów. Tym razem juniorzy wyjeżdżają do stolicy Podkarpacia w gościnę do Resovii. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 13 września 2014r. o godz. 11:00. Jest to mecz który wymaga od naszych zawodników maksimum koncentracji oraz 120 % wkładu sił w taktykę na boisku. Klasowy przeciwnik nie odpuszcza bowiem nawet na chwilę. Jak pamiętamy z poprzednich sezonów, drużyna Czarnych Jasło stawała na wysokości zadania wracając do macierzy z kompletem punktów. Liczymy, że tym razem również chłopcy wrócą z tarczą bo stać ich na to. Pozycja w tabeli Resovii nie odzwierciedla faktycznej kondycji rywala, bowiem przeciwnicy Czarnych Jasło mają jeszcze zaległy mecz z I kolejki, w którym zmierzą się z Igloopolem Dębica.

W sobotę mocno trzymamy kciuki za juniorów, aby dobra passa nadal trwała i konsolidowała drużynę.

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW NA WYJAZD Godz. 8:15 stadion przy ul. Śniadeckich -

pamiętamy o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości