II kolejka I Ligi Podkarpackiej Juniorów - zapowiedź

W dniu 27 sierpnia 2014r. (środa) o godz. 11:00 Juniorzy Starsi JKS Czarni 1910 Jasło będą gościć na swoim terenie drużynę Błękitnych Ropczyce. Przeciwnik w każdym spotkaniu gra do ostatniej minuty, więc nasi zawodnicy muszą wykrzesać ostatnie pokłady energii oraz maksimum talentu i umiejętności, aby nie oddać punktów drużynie przyjezdnej. Jak najwięcej punktów rundy jesiennej daje komfort gry w rundzie rewanżowej. Ta zasada niech prześwieca naszym chłopakom w jutrzejszym boju o jak najlepsze miejsce w tabeli. Nie raz już bowiem udowodnili, że jak tworzą zespół, to nawet najsilniejszy potencjalnie przeciwnik jest do ogrania w sportowej walce.

Panowie zero z tyłu, a reszta wyjdzie z gry. Powodzenia !!!

Sędziowie wyznaczeni na mecz Juniorów Starszych:

Szewczyk Tomasz - sędzia główny; Lipczyński Krzysztof, Dzwoniarek Jakub - sędziowie liniowi z Podokręgu Dębica.

ZBIÓRKA NA MECZ GODZ. 10:00 STADION w RAFINERII - ul. Sportowa !!!

fot. archiw. J. Dąbrowski