3 miejsce Juniorów Starszych na turnieju w Dębicy

Niedziela była całkiem udana dla zawodników z drużyny Juniorów Starszych JKS Czarni 1910 Jasło, którzy wzięli udział w XIV Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Ryszarda Majchra. Spośród ośmiu zespołów, które walczyły o palmę zwycięstwa dwa pierwsze miejsca po emocjonujących meczach przypadły drużynom gospodarzy, tj. 1. Igloopol I Dębica, 2. Igloopol II Dębica,natomiast trzecie miejsce padło łupem naszego zespołu. Wśród wyróżnionych piłkarzy znalazł się również nasza zawodnik, Patryk Jamuła, któremu przyznano tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

Składamy podziękowania dla organizatora turnieju, tj. Klubowi LKS Igloopol Dębica za zaproszenie na turniej sprawną i wzorową organizację imprezy.

Nie byłoby tych emocji, gdyby nie sponsor, który sfinansował całość wyjazdu, tj. transport, ciepły posiłek. W tym miejscu składamy podziękowaniasponsorowi, który zastrzegło sobie anonimowość.

Nie zapominamy również o Kierowniku Drużyny, Panu Arturze Karpińskim, który zadbał o pozyskanie niezbędnych środków na uczestnictwo w turnieju, któremu z tego miejsca składamy podziękowania.

Skład zespołu JKS Czarni 1910 Jasło:

Niemczyński, Borowiec, Jamuła, Wrona, Czyżowicz B., Garbarz M., Kaleta W., Podgórski J., Szczepanik R., Uram K.

Przebieg rozgrywek przedstawia poniższy harmonogram

RUNDA ROZGRYWEK GRUPOWYCH

1. Igloopol I Dębica vs Rzemieślnik Pilzno                 2:0

2. Czarnovia Czarna vs GOSiR_NOVI Rzezawianka   3:0

Grupa B

3. BKS Bochnia vsJKS Czarni 1910 Jasło                 1:1 (BR: Budzyń 7’: Borowiec 1’)

4. Monis Bielowy vs Igloopol II Dębica                       0:1

5. Igloopol I Dębica vs GOSiR_NOVI Rzezawianka      3:0

6. Rzemieślnik Pilzno vs Czarnovia Czarna                 0:0

7. BKS Bochnia vs Igloopol II Dębica                          3:0

8. JKS Czarni 1910 Jasłovs Monis Bielowy                1:0 (BR: Borowiec 1’)

9. Rzemieślnik Pilzno vs GOSiR_NOVI Rzezawianka    0:0

10. Igloopol I Dębica vs Czarnovia Czarna                    3:0

11. JKS Czarni 1910 Jasłoa vs Igloopol II Dębica        0:0

12. BKS Bochnia vs Monis Bielowy                             0:1

PÓŁFINAŁY

13. Igloopol I Dębica vs JKS Czarni 1910 Jasło           3:1 (BR: Nalepka, Draguła w 11’, Szczepanik 13’ : Garbarz 7’)

14. Igloopol II Dębica vs GOSiR_NOVI Rzezawianka    1:1 (Karne: 5:4)

MECZ O MIEJSCA 7-8

15.BKS Bochnia vs Czarnovia Czarna                           5:2

MECZ O MIEJSCA 5-6

16.Monis Bielowy vs Rzemieślnik Pilzno                         2:2 (Rz. Karne- 0:2)

MECZ O MIEJSCA 3-4

17.JKS Czarni 1910 Jasłovs GOSiR_NOVI Rzezawianka  1:0 (BR: Jamuła 6’)

MECZ FINAŁOWY

18.Igloopol II Dębica vs Igloopol I Dębica                           2:5

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZESPOŁÓW

1. Igloopol I Dębica
  2. Igloopol II Dębica
  3. JKS Czarni 1910 Jasło
  4. GOSiR_NOVI Rzezawianka
  5. Rzemieślnik Pilzno
  6. Monis Bielowy
  7. BKS Bochnia
  8. Czarnovia Czarna

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy, natomiast dodatkowo zwyczajowo zostali wyróżnieni zawodnicy w różnych kategoriach, którym wręczono również pamiątkowe puchary.

1. KACZOR Tomasz  Igloopol I Dębica         - w kategorii najlepszego bramkarza
  2. DRAGUŁA Tomasz Igloopol I Dębica        - w kategorii króla strzelców (7 bramek),
  3. JAMUŁA Patryk  JKS Czarni 1910 Jasło  - w kategorii najlepszego zawodnika turnieju
  4. Zespół BKS Bochnia                               - w kategorii Fair Play