JS JKS Czarni 1910 Jasło Bez punktów w ostatniej kolejce sezonu 2014/2015

3:1 (1:0)

W XXII - ostatniej - kolejce sezonu 2014/2015 juniorzy starsi nie zyskali dodatkowych punktów. Należy się jednak szacunek dla tych zawodników JKS Czarni 1910 Czarni Jasło, którzy stawili się na daleki wyjazd do Stalowej Woli oraz dla kadry gospodarzy, którzy zachowali się fair play w sytuacji, gdyprzeciwnik stawił się "gołąjedenastką". Mecz odbył się w iście sportowej atmosferze orazdoświadczalnym zestawieniu zawodników naszej drużyny na boisku, ustalonym przez kapitana drużyny. W upalne południe trudności w zmaganiach odczuwały obydwie drużyny. Końcowy wynik jednak sprzyjał gospodarzom, którzy powiększyli konto o kolejne 3 punkty. Dziękujemy gospodarzom za sportową postawę, czego dowodem jest brak kolorowych kartoników drzemiących tym razem w kieszeni arbitra głównego oraz dokonanie jednej zmiany pomimo, iż dysponowali większą ilością zawodników. Jedyna zmiana w kadrze juniorów starszych JKS Czarni 1910 Jasło w ostatniej kolejce nastąpiła wg karty zmian załączonej poniżej oraz osób wspomagających (kierownik i korespondent prasowy :) ). Pozdrowienia dla wszystkich sympatyków Juniorów Starszych sezonu 2014/2015.

fot. J. Dąbrowski