Końcowe spotkania I Ligi Podkarpackiej Juniorów Starszych sezonu 2014/2015

W bieżący weekend juniorzy starsi rozegrają swoje ostatnie spotkania w ramach I Ligi Podkarpackiej sezonu 2014/2015. Kadra JKS Czarni 1910 Jasło z trenerem Markiem Dylągiem na czelegościć będzie w Stalowej Woli, gdzie zostanie podjęta przez drużynę, która w zeszłym sezonie grała w Lidze Centralnej Juniorów. Obydwie drużyny mają swój cel. Gospodarz po wygranej może przesunąć się o jedną pozycję wyżej w tabeli (z szóstej na piątą) - warunek Karpaty Krosno muszą co najwyżej zremisować - natomiast jasielska drużyna zdobywając 3 punkty w tym spotkaniu, utrzyma swoją 8 pozycję w tabeli. Spotkanie odbędzie się o godz. 11:00 w dniu 07 czerwca 2015r. (niedziela).

Namecz w Stalowej Woli wystawiono do prowadzenia zawodów zespół sędziowski z Kolegium Sędziowskiego Podokręgu Dębica w składzie:

Paweł Kantor(IIL) - arbiter główny,

Jacek Chmiel(KO), Mateusz Chmiel(KA) - sędziowie liniowi

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW NA WYJAZD godz. 07:10 na Śniadeckich.

PANOWIE - PAMIĘTAJCIE O DOKUMENTACH TOŻSAMOŚCI ZE ZDJĘCIEM !!!

fot. archiw. J. Dąbrowski