Sukces na Śniadeckich w XXI kolejce Juniorów Starszych

3:1 (0:1)

Niedziela w radosnych nastrojach upłynie jasielskiej kadrze Juniorów Starszych. Rozpoczęte z lekkim poślizgiem zawody XXI kolejki I Ligi Podkarpackiej Juniorów Starszych w Jaśle zakończyły się pozytywnie dla gospodarzy. W bezpośrednim sportowym starciu naprzeciw siebie stanęły JKS Czarni 1910 Jasło oraz Orzeł Przeworsk. Po dobrym początku Czarnych Jasło, jako pierwsi bramkę w 38 min. zdobyli goście. Pierwsza odsłona w tym aspekcie należała do Orła Przeworsk 0:1. W drugiej połowie nasza drużyna szybko odrobiła straty zdobywając kolejne bramki. Bardzo dobrze zaprezentował się w dzisiejszym spotkaniu m.in. Kacper Konieczny, który obudził nadzieję na wygraną strzelając pierwszą bramkę dla Czarnych. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, tym samym drużyna odpowiedziała na apel z zapowiedzi, aby pozostawić dobre emocje na Śniadeckich w ostatnim spotkaniu obecnego sezonuna swoim terenie. Gratuluję dobrej postawy. Wynik mógł być znacznie wyższy, ale brakło koncentracji naszym zawodnikom w ostatnim podaniu lub strzale do bramki przeciwnika.

fot. J. Dąbrowski