XXI kolejka I Ligi Podkarpackiej Juniorów - zapowiedź

Przed nami przedostatni mecz juniorów starszych w ramach rundy rewanżowej sezonu 2014/2015, a ostatni który zostanie rozegrany u siebie. Czarni 1910 Jasło podejmować będą na Śniadeckich drużynę ORŁA Przeworsk. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 31 maja 2015r. (niedziela) o godz. 11:00. Pomimo, iż przeciwnik zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze zgromadzonymi 9 pkt. na koncie, naszych zawodników czeka dalsza przeprawa. W rundzie jesiennej jasielska drużyna uległa gospodarzom 3:1 (1:0). Przeciwnik tanio "skóry nie sprzeda" więc mobilizacja Panowie i niech zostaną pozytywne emocje na Śniadeckich, w podziękowaniu dla wiernych kibiców i sympatyków piłki juniorskiej.

Serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków na Śniadeckich z prośbą o sportowe wsparcie do ostatniego gwizdka arbitra głównego.

Na niedzielny mecz wystawiono do prowadzenia zawodów zespół sędziowski z Kolegium Sędziowskiego Podokręgu Krosno w składzie:

Rafał Krężałek(IVL) - arbiter główny,

Kijowski Albin(KO), Smoleń Marcin(KA) - sędziowie liniowi