BADANIA okresowe

BADANIA W PRZYCHODNI KEMED JASŁO

Terminy badań zostaną ustalone w najbliższym czasie w taki sposób, aby zawodnik mógł uczestniczyć w rozgrywkach bez utraty ważności badań. Ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące refundacji przez NFZ poniesionych kosztów przez przychodnię, zwraca się uwagę na obowiązek terminowego stawiania się na wyznaczone badania. W przypadku kolizji wyznaczonego terminu, zawodnik osobiście musi ustalić kolejny możliwy termin badań. O zmianie terminu zawodnik obowiązany jest poinformować klub i trenera drużyny.

Brak możliwości stawiennictwa na wyznaczony termin zawodnik jest zobowiązany zgłosić z wyprzedzeniem do przychodni. W tym czasie uprawniony lekarz sportowy może przyjąć innego sportowca, bez zbędnego blokowania terminu. Przychodnia obsługuje również sportowców innych dyscyplin.

UWAGA:

ZAWODNICY Wrona, Czyżowicz B., Roś, Niemczyński, Biernacki Sz., Kowalski, Kwiatkowski, Szczepanik,                                    Uram, Sury MAJĄ STAWIĆ SIĘ W KEMEDZIE W DNIU 02 KWIETNIA 2015 R. O GODZ. 15:30