Kolejny remis Juniorów Starszych JKS Czarni 1910 Jasło

0:0

Do zakończenia XV kolejki I Ligi Podkarpackiej Juniorów Starszych pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz pomiędzy drużynami MOSiR Siarka Tarnobrzeg i Orzeł Przeworsk, który odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2015r. W pozostałych spotkaniach bieżącej kolejki padły dwa remisy, tj. w meczach Stali Nowa Dęba Stali ze Stalą Stalowa Wola PSA 2:2 (1:1) i Ekoball Sanok z JKS Czarni 1910 Jasło 0:0. Dwa mecze zakończyły się zwycięstwem gospodarzy: Igloopol Dębica pokonał Karpaty MOSiR Krosno 1:0 (0:0), natomiast lider tabeli Resovia Rzeszów pewnie pokonała ASP Wisłokę Dębica 6:0 (3:0). Pogromca JKS Czarnych 1910 Jasło z XIII kolejki Błękitni Ropczyce ulegli Unii Nowa Sarzyna 1:3 (1:1). Wg informacji z pierwszej ręki Unia grała od 14 minuty w osłabieniu, tj. 10-cima zawodnikami w polu.

Więcej informacji dot. meczu jasielskiej drużyny w relacji z meczu.

fot. J. Dąbrowski