Pierwszy sparing na remis

1:1 (0:1)

W dniu 07 lutego 2015r. juniorzy rozegrali swój pierwszy sparing przed rundą rewanżową sezonu 2014/2015. Mecz rozegrano gościnnie na stadionie w Hankówce z zespołem seniorówdrużyna seniorów MKS Jasiołka Hankówka-Brzyszczki. Pierwsza połowa spotkania należała do juniorów Czarnych Jasło i zakończyła się wynikiem 0:1. W drugiej połowie gospodarze popracowali nad wynikiem zmuszającdo kapitulacji Niemczyńskiego. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Wg zasięgniętej opinii, zawodnicy drużyny juniorów JKS Czarni 1910 Jasło zagrali dobre spotkanie. Bramkę dla Czarnych Jasło strzelił Marcin Garbarz.

Skład drużyny juniorów:

Niemczyński - Wrona, Jamuła, Kwiatkowski, Borowiec, Szczepanik - Kaleta, Uram, Garbarz, Czyżowicz B. - Podgórski

Na zmiany: Gabryel M., Konieczny,Rodak

fot. A.K.