Podział punktów na Śniadeckich w XIV kolejce I Ligi Podkarpackiej Juniorów

Do udanych mogą zaliczyć juniorzy starsi JKS Czarni 1910 Jasło kolejne spotkanie ligowe choć do dorobku doliczą tylko 1 pkt.W niedzielę jasielska drużyna podejmowała drużynę Stal Nowa Dęba. Kibice, którzy przedłożyli oglądanie telewizji i inne podobne rozrywki nad sportowe emocje na żywo nie moglinarzekać.

Więcej informacji ze spotkania w relacji...

W tym samym terminie swoje spotkanie rozegrał kolejny przeciwnik Czarnych Jasło, tj. Ekoball Sanok, który walczył na wyjeździe z ASP Wisłoka Dębica. W tym spotkaniu Wisłoka Dębica uległa przeciwnikowi 0:2 (0:1). Dwa mecze przeniesiono na wniosek drużyn na terminy późniejsze, tj:

Stala Stalowa Wola PSA vs Błękitni Ropczyce odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2015r.

MOSiR Siarka Tarnobrzeg vs Igloopol Dębica odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2015r.

fot. J. Dąbrowski