Sparing pod wodzą nowego trenera

W dniu dzisiejszym juniorzy starsi rozegrali sparing z drużyną juniorów młodszych. Juniorów starszych prowadził nowy trener Marek Dyląg. Z konfrontacji zwycięsko wyszli starsi koledzy pokonując swoich rywali 2:1. Nowego trenera czeka sporo pracy nad konsolidacją zespołu oraz tradycyjnego już od kilku sezonów manewrowania składem drużyny.

Z drużyną juniorów starszych tym samym pożegnał się trener Antoni Wanat, który przejął zespół w trudnym momencie na przełomie sezonu 2013/2014. Pomimo przeciwności losu swoją charyzmą oraz doświadczeniem osiągnął z zespołem zakładany plan, tj. utrzymanie w lidze. Za pośrednictwem niniejszej strony składamy podziękowanie trenerowi za jego wkład pracy z juniorami, życząc jednocześnie wielu pozytywnych chwil w życiu osobistym.

Juniorom natomiast życzę, aby pomimo nadmiernej rotacji w ostatnim okresie na stanowisku trenera wykazali maksimum sportowego charakteru i zaangażowania w realizację założeń taktycznych sztabu szkoleniowego.

Pierwsza próba charakteru w dniu 23 sierpnia 2014r. godz. 11:00 w wyjazdowym meczu z Unią Nowa Sarzyna. Powodzenia !!!