Zapowiedź XIX kolejki I Ligi Podkarpackiej Juniorów

W dniu 16 maja 2015r. o godz. 11:00 juniorzy starsi rozegrają na wyjeździemecz derbowy z drużyną Karpaty MOSiR Krosno. Będzie to przede wszystkim sprawdzian mentalny i dojrzałości sportowej dlanaszych zawodników. Istnieje bowiem prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, iż gospodarz sobotnich zawodów będzie próbował sprowokować naszą drużynę do niesportowego zachowania. Podobnie mogą to czynić osoby postronne. Czy nasi zawodnicy wytrzymają próbę nerwów okaże się za około 40 godzin. Pomimo świadomości młodzieńczej fantazji pokładam nadzieję, iż obędzie się bez niepotrzebnych emocji, a o wyniku spotkania rozstrzygnie sportowa rywalizacja obu zespołów.

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW NA MECZ GODZ. 9:20

Panowie pamiętamy o dokumentach tożsamości, aby nie było niezręcznej sytuacji w przypadku konieczności potwierdzenia swojej tożsamości.