X Kolejka I Ligi Podkarpackiej Juniorów - zapowiedź

W dniu 19 października 2014r. o godz. 11:00 Juniorzy Starsi zagrają po raz pierwszy w I Lidze Podkarpackiej z drużyną Orła Przeworsk - beniaminkiem obecnego sezonu. Juniorzy Starsi Orła Przeworsk dwa sezony temu grali w okręgówce. Dobra postawa zawodników w sezonie 2013/2014 doprowadziła zespół do historycznego awansu dając szansę rozgrywek w I Lidze Podkarpackiej z uznanymi w lidze klubami. Orzeł Przeworsk, to zaprzyjaźniony klub JKS Czarni 1910 Jasło. Często kibice obu klubów łączą swoje siły w dopingu swoich drużyn, czego byliśmy świadkami nie raz na stadionie przy Śniadeckich. Mając powyższe na uwadze zapowiada się sportowa walka pomiędzy zespołami juniorskimi o komplet punktów. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy naszej drużyny i pozytywne zakończenie X - przedostatniej rundy jesiennej sezonu 2014/2015.