XI kolejka I Ligi Podkarpackiej Juniorów - zapowiedź

W najbliższy weekend Juniorzy Starsi mają przewidzianą ostatnią XI kolejkę rundy jesiennej sezonu 2014/2015. Przeciwnikiem Juniorów Starszych JKS Czarni 1910 Jasło jest Stal Stalowa Wola PSA. Mecz ma być rozegrany w Jaśle na stadionie przy ul. Śniadeckich o godz. 11:00. Ze względu na stan boiska, który może uniemożliwić przeprowadzenie rozgrywek, Zarząd Klubu zgłosił ten fakt do Podkarpackiego ZPN celem podjęcia decyzji o losach tego spotkania. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w dniu 24 października 2014r.

KOMUNIKAT !

Mecz Juniorów Starszych JKS Czarni 1910 Jasło z drużyną Stal Stalowa Wola PSA, który miał być rozegrany w dniu 26 października 2014r. (niedziela) ze względu na zły stan murawy spowodowany opadami deszczu, został przeniesiony na inny termin, tj. 05 listopada 2014r. godz. 14:00. Spotkanie drużyn odbędzie się na stadionie przy ul. Śniadeckich 15.

Zapraszamy sympatyków w nowym terminie.

Ostatnie spotkanie pomiędzy drużynami odbyło się w sezonie 2011/2012, wówczas w rozgrywkach na własnym terenie Czarni Jasło pokonali swojego rywala 1:0. Bramkę w tym meczu na miarę 3 pkt. zdobył w 72 minucie Olek Nabożny - oczywiście strącając głową piłkę do siatki. Zdecydowanie lepszy wynik, tj. 4:1 osiągnęli Juniorzy Starsi w sezonie 2010/2011. Na listę strzelców wpisali się wówczas Sławek Zygmunt w 10 minucie, Kuba Rzońca w 35 minucie, Karol Klich w 39 minucie z karnego oraz Kamil Stygar w 81 minucie spotkania. Honorową bramkę "Stalówka" strzeliła w 63 minucie.

Przeciwnik jasielskiej drużyny dwa ostatnie sezony spędził w Centralnej Lidze Juniorów Starszych. Obecnie w CLJ z rejonu Podkarpacia ostały się dwie drużyny Stal Rzeszów, która po 11 kolejkach zgromadziła 21 pkt zajmując 5 miejsce w tabeli (6-3-2) oraz Stal Mielec z 14 punktami na koncie zajmująca 10 miejsce w tabeli (4-2-4). W CLJ - grupa wschodnia gra obecnie 16 drużyn.

fot. archiw. J. Dąbrowski